سمینار رو نمایی از محصولات جدید و فروش برند بنتلی برگزار شد

سمینار رو نمایی از محصولات جدید و فروش برند بنتلی برگزار شد
بازار به قیمت های مناسب نیاز دارد


سمینار بزرگ معرفی و رونمایی از محصولات جدید و فروش برند بنتلی مرداد سال جاری در شیراز برگزار شد. در این سمینار بزرگ مدیر عامل برند بنتلی، «عبدالرحیم احمدی» رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت تهران و جمعی از نمایندگان فروش این برند در سراسر کشور حضور داشتند.در این سمینار علاوه بر رونمایی محصولات جدید،سیاست این برند برای حضور قدرتمند تر در بازار ساعت برای حاضران تشریح شد.

توجه به کیفیت اصل است

در ابتدای این سمینار،احمدی رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت تهران با ابراز خرسندی از برگزاری این همایش،گفت:بسیار خوشحالیم که برگزاری این همایش زمینه دیدار حضوری با همکاران خود در شهر شیراز را فراهم کرده است.امیدواریم همکاری دو جانبه بین دو اتحادیه ساعت تهران و شیراز،به رونق هرچه بیشتر بازار ساعت در کشورمان منجر شود.
احمدی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه «بنتلی» از برندهای با کیفیت موجود در بازار ایران و جهان است،ادامه داد:سیاست اتحادیه حضور چنین برندهای با کیفیت و با قیمت مناسب در بازار است،چون باعث می شود تمایل مردم به خرید برندهای فیک کم و مشکل بازار رفع شود.
وی با تشریح اقدامات این اتحادیه برای مقابله با برندهای فیک موجود در بازار،ابراز امیدواری کردکه با همکاری مسئولان دولت و بویژه گمرک، شاهد جلوگیری از ورود برندهای فیک به بازار باشیم.

زمان؛مهم ترین عنصر زندگی  
در ادامه این مراسم «حمید معدل» مدیر عامل برند بنتلی در سخنان کوتاهی با بیان اینکه زمان، مهم ترین عنصر در زندگی روزمره مردم به ویژه در قرن حاضر است،گفت:استقبال مردم از ساعت،مولد همین موضوع است و ما به عنوان پل ارتباطی بازار با تولیدکنندگان جهانی ساعت،وظیفه داریم راه ورود محصولات با کیفیت را هموار کنیم.
وی در ادامه با اشاره به قدمت برند بنتلی در دنیای ساعت افزود:این برند همواره به دلیل حفظ کرامت و احترام به مشتریان زبانزد بوده و راه تحقق این موضوع را در ارائه محصول با کیفیت و با قیمت مناسب می داند.
در ادامه این مراسم،«دادخواه» مدیر فروش برند بنتلی در سخنانی به ارائه مشخصات فنی و ویژگی های محصولات جدید برند بنتلی پرداخت که با استقبال حاضران مواجه شد.قدردانی از نمایندگان برتر فروش برند بنتلی،از برنامه های دیگر این مراسم در شیراز بود.   


نظرات

CAPTCHA