کالوین کلین

ساعت های کالوین کلین یکی از سفیران نادر صنعت سوئیسی در بخش مد می باشد.کالوین کلین و گروه سواچ استعداد عظیمی در ساخت ساعت های طلا تحت برند کالوین کلین ، که امروزه در بین عموم شناخته شده اند،دارند.امروزه بیش از 200 طرح مختلف از ساعت های سوئیسی اعم از مردانه و زنانه در 80 کشور مختلف ،در قفسه های ساعت فروشی موجود می باشند.
در سال 2004 جواهرات کالوین کلین تاسیس شد و با وجود خطوط منظم و سطوح منحنی که از جنس فلز میباشند طرحی ساده را به نمایش میگذارد.
کالوین کلین جینز، ساعت ها و جواهرات را در سال 2006 معرفی میکند .ساعت های زنانه و مردانه کالوین کلین با نقش های زیادی ،طراحی شده است که ترکیبی است از استیل ضد زنگ و بندهایی از جنس کتان و یا چرم.
شرکت کالوین کلین که متعلق به شرکت PVH  است ،یکی از پیشروترین استودیوها در طراحی و بازاریابی مد در جهان است و همچنین مجموعه ای از لباس های مردانه و زنانه را طراحی میکند و طیف وسیعی از محصولاتی که تولید میشود را از طریق شبکه ای وسیع مانند صدور مجوز و سایر مقررات در سراسر جهان در بازار عرضه میکند.
خطوط تولید تحت برند کالوین کلین شامل لباس های زنانه ،مردانه،لباس های اسپرت و ورزشی مانند لباس گلف،عطرها ،عینک آفتابی،جوراب،کفش ،مایو،جواهرات،ساعت ها و همچنین وسایل خانه می باشد.


نظرات

CAPTCHA