روش و هزینه ارسال ساعت

روش‌های ارسال


واچ کالا با شرایط ارسال رایگان ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل فوری پیک موتوری پرداخت در محل تنها در شهر تهران فعال است.
روزهای تعطیل رسمی و ساعات غیر اداری واچ کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد اما سفارش های ثبت شده طی این روزها در صبح اولین روز کاری بعدی پیگیری خواهند شد.
ارسال در شهر تهران از طریق پیک موتوری و دیگر نقاط از طریق های دیگر قابل ارسال میباشد

تهران:
سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و در روز پنج‌شنبه  تا ساعت 13 ثبت شوند، درهمان روز و یا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد بررسی و درهمان روز و یا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند.


نکته:  پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف واچ کالا با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

پست پیشتاز:
پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از محدوده پخش تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

ارسال با تیپاکس یا پیام


هزینه ارسال با تیپاکس یا پیام به عهده مشتری میباشد و هزینه آن به صورت پس کرایه در هنگام تحویل از مشتری توسط تیپاکس یا پیام دریافت خواهد شد. تیپاکس یا پیام برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران برای مشتریان برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.